تشریح برنامه‌های ستاد فهما در آذربایجان غربی به مناسبت دهه فجر/ایران قوی محور فعالیت‌‌های استان
تشريح برنامه‌هاي ستاد فهما در آذربايجان غربي به مناسبت دهه فجر/ايران قوي محور فعاليت‌‌هاي استان

تشریح برنامه‌های ستاد فهما در آذربایجان غربی به مناسبت دهه فجر/ایران قوی محور فعالیت‌‌های استان

حجت‌الاسلام و المسلمين بيگي، با اشاره به برنامه‌هاي ستاد فهما استان آذربايجان غربي در دهه فجر گفت: طرح ملي ايران قوي مهمترين رويکرد در فعاليت‌هاي اين ايام محسوب مي‌شود.
شناسه خبر : 22323 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۳۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای(فهما) آذربایجان غربی: حجت الاسلام و المسلمین «اباذر بیگی » ۲۰ دی ماه ،در دیدار با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی که در محل  دفتر رئیس این شورا برگزار شد، به تشریح برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در قالب طرح ملی ایران قوی در ایام الله دهه فجر پرداخت.

 

دبیر ستاد هماهنگی کانون ها‌ی فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، در این نشست طی سخنانی دهه فکر را تجلی نور و خروج از ظلمت دانست و گفت: مسجد نقطه عظمت انقلاب بود و این اساسا این انقلاب شکوهمند به واسطه مسجد استمرار و بقا یافت.

 

وی افزود: طرح ملی(ایران قوی در گام دوم انقلاب اسلامی) با ایجاد نقش آفرینی، تولید و اشتراک محتوا و ایجاد هماهنگی و انسجام در بین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، در حال اجرا است.

 

مدیر ستاد فهما استان آذربایجان غربی، با بیان اینکه یکی از محورهای چهارگانه این طرح پیشرفت، امید به آینده، مقاومت و عزت ایران اسلامی است، گفت: اجرای ویژه برنامه های مجازی، ۱۰ شب ۱۰ مسجد با حضور سخنرانان دینی در لایو اینستاگرام و همچنین برگزاری مسجد انقلاب یکی دیگر از برنامه های شاخص در ایام دهه مبارکه فجر در استان است.