روایت حماسه ۹ دی در طرح ملی ایران قوی/ برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر در آذربایجان غربی
روايت حماسه ۹ دي در طرح ملي ايران قوي/ برگزاري نمايشگاه عکس و پوستر در آذربايجان غربي

روایت حماسه ۹ دی در طرح ملی ایران قوی/ برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر در آذربایجان غربی

حجت الاسلام بيگي از برگزاري نمايشگاه عکس و پوستر حماسه ۹ دي در کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد آذربايجان غربي خبر داد.
شناسه خبر : 21452 تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۲۰

 به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای ( فهما) آذربایجان غربی: مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان.از برگزاری نمایشگاه هنری .عکس وپوستر حماسه ۹دی.تحت عنوان فتنه « تغلب » در محل کانون های فرهنگی هنری مساجد  خبر داد.

 

مدیر ستاد فهما افزود: این نمایشگاه به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان غربی و همکاری حوزه هنری ،در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری و بخش دیگری در مساجد، به همت کانون های نورالانوار،حبیب ابن مظاهر وشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دایر شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است. 

 

حجت الاسلام اباذر بیگی. در آستانه یازدهمین سالگرد حماسه ۹ دی افزود : فتنه گران در سال ۸۸ با ادعای تقلب در انتخابات ،درصد نفی آراء چهل میلیونی مردم در انتخابات بر آمده اند و با این بهانه مدت ها کشور را به آشوب و هرج و مرج کشاندند. اما از این نکته غافل بودند که مردم ما بیدارند و به فرموده رهبر معظم انقلاب «مردم ما در مقابله با فتنه، خودشان به پا خواستند و  نهم دی  در سراسر کشور مشت محکم به دهان فتنه‌گران زدند».

 وی روز ۹ دی را یکی از روزهای به یاد ماندنی دانست و ادامه داد: مردم ولایت مدار ایران اسلامی در روز ۹ دی ماه. به همه جهانیان اعلام کردند که ذره ای از اهداف و آرمان های انقلاب و امام کوتاه نخواهند آمد. 

 

گفتنی است: این نمایشگاه از روز شنبه ۶دی ماه به مدت یک هفته آماده بازدید علاقه مندان است.