عطر ولایت در سفره‌های نیازمندان آذربایجان‌غربی
عطر ولايت در سفره‌هاي نيازمندان آذربايجان‌غربي

عطر ولایت در سفره‌های نیازمندان آذربایجان‌غربی

به مناسبت عيد سعيد غدير خم، ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد آذربايجان غربي با همکاري ستاد اجرايي فرمان حضرت امام خميني (ره) استان، اقدام به پخت و توزيع غذاي نذري براي ۲۰۰۰ نفر در مناطق کم برخوردار استان کرد
شناسه خبر : 63037 تاریخ انتشار : ۵ تير ۱۴۰۳ زمان انتشار : ۱۰:۴۶

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، این اقدام خداپسندانه در راستای ترویج فرهنگ اطعام دهی در عید غدیر و کمک به نیازمندان انجام شد.

 

در این طرح، ۲۰۰۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه های مساجد پخت و سپس در بین خانواده های نیازمند در مناطق کم برخوردار استان توزیع خواهد شد.

 

محسن رضایی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، در این خصوص اظهار داشت: عید غدیر، عید ولایت و امامت حضرت علی (ع) و روزی برای ترویج فرهنگ ایثار و کمک به نیازمندان است.

 

وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همواره در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی، اقدام به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی می کنند که پخت و توزیع غذای نذری در عید غدیر یکی از این برنامه ها است.

 

رضایی همچنین از همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان در اجرای این طرح قدردانی کرد.

 

ایشان افزود:این اقدام خداپسندانه در راستای اجرای طرح "چله خدمت" و با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و همچنین، کمک به نیازمندان در این ایام مبارک انجام میشود.

 

گفتنی است :غذاهای پخت‌شده در این طرح، با رعایت کامل بهداشت و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، توسط اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهیه و در مناطق کم‌برخوردار شامل محلات حاشیه‌نشین، روستاهای محروم و مناطق زلزله‌زده توزیع خواهد شد.